Titles you rated
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Empress Season 2Rated ★ 4.0
The Empress Season 1Rated ★ 5.0
Black DovesRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 5.0
Song of the BanditsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0