Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5