Movies
Ratings
606
The Florida ProjectRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
The TitanRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
SolaninRated ★ 5.0