Movies
Ratings
456
Margin CallRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 1.5