Movies
Ratings
894
The Other Boleyn GirlRated ★ 1.5
The ContactRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
JobsRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5