Movies
Ratings
640
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5