Movies
Ratings
396
Parasite in LoveRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0- The Price of GoodbyeRated ★ 2.5
Concrete MarketRated ★ 2.0
JulesRated ★ 3.5
Dead Talents SocietyRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
IncantationRated ★ 3.5- Sweetheart Service: The MovieRated ★ 3.0
- Jealousy Is My GuestRated ★ 1.0
My Tutor Friend 2Rated ★ 1.5
Blue HourRated ★ 4.0
EgoistRated ★ 4.0
LoveSickRated ★ 4.0
Sunset SunriseRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.5