Titles you rated
Past LivesRated ★ 4.0
Marty SupremeRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Roadrunner: A Film About Anthony BourdainRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
King of ClonesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0