Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 1.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Lego Star Wars: The Empire Strikes OutRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 1.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5