Movies
Ratings
569
Gangnam BluesRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Wild ThingsRated ★ 4.5
Predator 2Rated ★ 4.0
MoebiusRated ★ 4.0
Running ScaredRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
The Nutty ProfessorRated ★ 4.0
Clear and Present DangerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Killing FieldsRated ★ 5.0
Phantom: The SubmarineRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 2.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0