Titles you rated
Mad MaxRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
The King's LettersRated ★ 2.5