Series
Ratings
80
High KickRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0