Series
Ratings
27
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Modern FarmerRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0