Series
Ratings
38
Breaking BadRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 1.5
VikingsRated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 1.5
HouseRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 4.0
Ray DonovanRated ★ 4.5
The 100Rated ★ 1.0
SuitsRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 1.0
The BlacklistRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 2.5
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0