Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 2.5
SilenceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0