Movies
Ratings
574
L'AtalanteRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 3.0
Winter LightRated ★ 4.0
What Do We See When We Look at the Sky?Rated ★ 4.0
Portrait of a Lazy WomanRated ★ 3.5
Claire's CameraRated ★ 3.0
Stranger by the LakeRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.0- I'm Hungry, I'm ColdRated ★ 3.5
News from HomeRated ★ 3.5
Blow Up My TownRated ★ 4.0
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
Made in Hong KongRated ★ 2.5
Familiar TouchRated ★ 3.0
LoveRated ★ 3.5