Titles you rated
Planet EarthRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
BonesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- The Last Man on EarthRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 5.0
Da Vinci's DemonsRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
Pushing DaisiesRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Murdoch MysteriesRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0