Series
Ratings
24
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5