Movies
Ratings
164
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 0.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0