Movies
Ratings
115
PhilomenaRated ★ 5.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 5.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
CartRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 5.0