Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Train DreamsRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The KillersRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5