Titles you rated
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.0
The MegRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0