Movies
Ratings
30
The ChaserRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0