Titles you rated
- Ghost TrainRated ★ 0.5
Ghost MansionRated ★ 1.5
Devils StayRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5- Dachimawa LeeRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- Urban MythsRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
Under ParisRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0