Titles you rated
The King's WardenRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0