Series
Ratings
125
DororoRated ★ 2.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
BerserkRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 2.0
Carried by the Wind: Tsukikage RanRated ★ 2.5