Series
Ratings
14
SennaRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0