Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Carlito's WayRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Air Force Elite: ThunderbirdsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Case for ChristRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0