Movies
Ratings
1006
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5- Understanding MoviesRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Shaun the Sheep: The Flight Before ChristmasRated ★ 3.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5- Toe-Tapping TunesRated ★ 1.5
- BUMRated ★ 1.5
- MeatRated ★ 0.5