Movies
Ratings
404
TwentyRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0