Movies
Ratings
413
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Gray MattersRated ★ 2.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 1.5
BenedettaRated ★ 1.5
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 2.0
The LoverRated ★ 3.0
29+1Rated ★ 1.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Water LiliesRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5