Movies
Ratings
1403
Sweet BeanRated ★ 5.0
JoyRated ★ 4.0
SiratRated ★ 5.0
NovocaineRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
No Hard FeelingsRated ★ 5.0
TampopoRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
La BrassiereRated ★ 5.0
TRON: AresRated ★ 5.0
The Last CastleRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 5.0
MaxRated ★ 5.0
Happy GilmoreRated ★ 5.0- House of the SeasonsRated ★ 5.0