Movies
Ratings
32
Northern Limit LineRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5