Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Madame WebRated ★ 2.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.0- GalloperRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
CollateralRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5