Movies
Ratings
131
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 1.0
Hi.5Rated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0