Movies
Ratings
457
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Bright FutureRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Army of ShadowsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 3.0