Movies
Ratings
287
MementoRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 4.5- Horror Stories 3Rated ★ 2.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0