Series
Ratings
15
UnnaturalRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 2.0