Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
BondingRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.0
Megalo BoxRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0