Movies
Ratings
52
InterstellarRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0