Movies
Ratings
661
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0