Titles you rated
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
ItRated ★ 1.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5