Series
Ratings
19
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Love CatcherRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- All About My Rival in LoveRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.5
Rated GRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5