Series
Ratings
38
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Seolganghwa: snowdropRated ★ 0.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5