Series
Ratings
19
North & SouthRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 4.5
- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0