Series
Ratings
34
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0