Movies
Ratings
776
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.5
The KingRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0