Titles you rated
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Gangs of London Season 1Rated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.0