Movies
Ratings
1043
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 2.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 0.5
1917Rated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 2.0
Steve JobsRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 2.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5