Movies
Ratings
342
La La LandRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5